Přejít k hlavnímu obsahu
Iveta Pařízková

Iveta Pařízková

Český jazyk učím ráda. I přes jistou obtížnost gramatiky se lze dobře naučit. Pojďme společně odhalovat skrytou krásu češtiny, rozšiřovat si svou slovní zásobu a v neposlední řadě pilovat mluvnici. Ve výsledku se pak nenecháte zaskočit ani obávanými nástrahami testových úloh.

 

 
Hana Dufková

Hana Dufková

Už od mala je pro mě matematika hrou s číselky, která se dá díky daným pravidlům snadno a hravě vyřešit. Tento postoj se snažím předávat i mým žákům. V každé hodině se zaměřujeme na příklady jedné problematiky, u kterých se aplikují podobné vzorce a vztahy a ukazujeme si, že se nejedná o složitá řešení. Postupným opakováním jsou žáci připraveni v klidu čelit přijímací zkoušce.

 

 
Eva Frolíková

Eva Frolíková

Snažím se v matematice navést každého tak, aby sám objevil jasný, srozumitelný a správný postup k vyřešení příkladu. Štěstí přeje připraveným, a proto se společně připravíme a porozumíme opakujícím se principům testových úloh. Zkoušky budou v klidu.

 

 
Helena Nesvačilová

Helena Nesvačilová

Matematika je pouho pouhá hra s čísly. Tuhle větu mi vždy říkal táta, když jsme spolu počítali domácí úkoly z matematiky. A měl pravdu. Ve svých hodinách se snažím, aby děti dokázaly odpovědět na základní otázku: „A proč?“.

V matematice je nejdůležitější pochopení základů, právě díky těm můžeme odpovědět na otázku „A proč?“. Mám ráda, když se děti v hodinách nebojí zeptat, je lepší odhalit problém v hodině než při přijímacích zkouškách 😊

 

 
Katka Urbánková

Katka Urbánková

Na matematice se mi vždy líbilo, že má jasné vzorce a jasná pravidla. Občas to chce nějakou myšlenku, která vede k něčemu, co známe - a to stačí. Proto považuji za důležité, ne-li nejdůležitější, dobře ovládat základní principy matematiky, jako je sčítání a násobení desetinných čísel, práce se zlomky či například vzorečky pro obvody a obsahy rovinných útvarů. Pojďme společně položit pevné matematické základy a na nich vystavět ty největší budovy. Společně to zvládneme!

 

 
Tereza Sojková

Tereza Sojková

Uvědomuji si, že matematika je pro některé velkým "strašákem". Na mých hodinách se nemáte čeho bát. Mým cílem je, abychom společně našli cestu k pochopení daného tématu a dokázali získané vědomosti a dovednosti následně aplikovat v jednotlivých úlohách. S každou proběhlou lekcí budete více v klidu a přijímací zkoušky hravě zvládnete :).

 

 
Vendula Schmidová

Vendula Schmidová

Od malička jsem měla kladný vztah k matematice, což mi umožnilo zdokonalit své znalosti a snadněji překonávat obtíže s těžkými příklady. Díky tomu jsem si uvědomila, jak důležitá je motivace a pochopení základních principů matematiky pro úspěšné učení. Proto se snažím předávat své znalosti a nové metody dále těm, kteří se chtějí v matematice zlepšovat a vytvářet pevné základy pro budoucí úspěch. Mým cílem je nejen pomoci studentům dosáhnout lepších výsledků, ale také jim ukázat, jak se mohou naučit matematiku s nadšením a sebevědomím, aby pro ně byla každá zkouška v klidu!

 

 
Máša Pelikánová

Máša Pelikánová

Matematika vždy byla a zůstává mou láskou. Líbí se mi, že má jasná pravidla a pokud se s nimi naučíme zacházet, tak nás nikdy nezradí. Moc ráda ukazuji tento pohled na matematiku i svým studentům a žákům. Chci, aby věděli, že žádný dotaz není hloupý a že spolu všechny matematické záludnosti vyřešíme. Už se těším, až spolu zvládneme přijímací zkoušky V KLIDU.

 

 
Jaroslav Janků

Jaroslav Janků

Čeština je krásný a neuvěřitelně rozmanitý jazyk. Odmalička mě bavilo ji zkoumat a poznávat, a tak jsem se rozhodl, že se jejímu studiu budu věnovat i na vysoké škole. Rozhodně netvrdím, že ji ovládám dokonale, protože si myslím, že to nemůže říct vůbec nikdo. Velice mě však baví své znalosti o našem mateřském jazyce předávat dál všem, kteří o to stojí. Ať už jsou motivací úspěšné přijímačky na střední školu, nebo cokoliv jiného.

 

 
Spolu to zvládneme