Přejít k hlavnímu obsahu

Příprava na šestiletá gymnázia

1.semestr: 23.9. - 21.12.2024,  2.semestr: 6.1. - duben 2025 (dle termínu JPZ)

Neučí se v době státních svátků, podzimních, vánočních, pololetních a jarních prázdnin  pro Prahu 6
Semestry na sebe plynule navazují.

Kdy?

Výuka probíhá vždy jednou týdně. Pro každý předmět si zvolíte den a hodinu dle rozvrhu. Máte na výběr buď výuku ve škole nebo online formou. Prezenční výuka probíhá pravidelně v pondělí, v úterý nebo v pátek v ZŠ Na Dlouhém lánu. Online výuka probíhá v pondělí, ve středu nebo v sobotu v souladu s uveřejněným rozvrhem. V termínu konání testů nanečisto se výuka přesouvá ze soboty na neděli. Jedna lekce trvá 85 minut. Objednejte hned - viz horní lišta - Objednávkový formulář.

Gymnátia šestiletá

Jak to bude probíhat?

V první části lekce budete pracovat na testu připraveném podle typových úloh užívaných v testech Cermat. Testy připravují zkušení pedagogové. V druhé části lekce si projdete se svým učitelem řešení úloh a procvičíte si záludné úlohy na doplňkových příkladech.

Co čekat?

Vše si s učitelem proberete a vysvětlíte. V září budou úlohy jednodušší, v březnu už budete vše umět a budete zvládat úlohy obtížnější - takové, jaké můžete čekat u přijímaček. Je efektivní chodit pravidelně a zlepšovat se krok za krokem, ale pokud si chcete jen vyzkoušet jednu nebo několik lekcí, napište nám a v případě volného místa Vám vyhovíme. Po předchozí domluvě je možné se přihlásit do kurzů i v průběhu semestru.

Gymnátia šestiletá

Testy nebudou nikdy stejné, ale v jednom týdnu se bude probírat stejné téma.

Pokud se nebudete moci lekce zúčastnit, informujte nás e-mailem. Pošleme Vám probírané učivo (test, příklady) k vypracování doma a na další lekci je odevzdáte k opravě vyučujícímu.

Noste si s sebou psací potřeby, na matematiku i rýsovací potřeby, papír, pevné desky na případné podložení papíru (někdy budete potřebovat pracovat mimo desku stolu) a hodí se i  desky k zakládání materiálů.