Přejít k hlavnímu obsahu

Ne každý nás hodnotí na Google. Podívejte se co hezkého o nás říkají naši klienti.

Hrneček

Velmi si vážíme všech milých a povzbudivých slov i případných podnětů k naší další práci. Děkujeme!

Ráda bych tímto poděkovala týmu ZKOUŠKY V KLIDU za pomoc při přípravě dcery na přijímací zkoušky na osmileté gymnázium. Eliška navštěvovala přípravný kurz češtiny a matematiky, na výuku chodila ráda. Lektoři jí pomohli se zorientovat v didaktických testech, pochopit systém a výrazně zrychlit tempo. Od března se účastnila pouze distanční výuky, kterou lektoři rychle připravili. Testy úspěšně zvládla a na osmileté gymnázium byla přijata. ZKOUŠKY V KLIDU a lektorky paní Pařízkovou a paní Novotnou mohu jednoznačně doporučit.

Tereza Chylíková

Jsem hrozně ráda, že veškerá ta dřina nepřišla vniveč a už se těším, že od září bude dcera pod tlakem, který potřebuje pro to, aby podávala maximální výkony a někam se v životě zdárně posouvala odpovídajícím tempem. Moc Vám děkujeme za spolupráci při výuce, za příjemný a přínosný čas, který s Vámi Terka trávila. Za to, jak jste děti rozvíjely, jak v matematice, tak v českém jazyce. Řadu věcí poznala poprvé u Vás a pokud je nevyužila třeba zrovna při přijímačkách, využije je jindy. V každém případě vím, že Terky úspěch je úspěch nás všech, co jsme jí pomáhali. Moc a moc Vám proto děkuji za všechno a přeji mnoho dalších úspěšných studentů a hlavně sil do dalších let, protože to je práce, která má obrovský smysl!

Lucie Sadloňová

Vše super, vstřícné lektorky, individuální a bezva přístup, výuka v malých skupinách, i online.

Věra Novotná

Výborná příprava! Dcera navštěvovala kurz češtiny, malá skupinka, skvělý přístup, věnovali se všem tématům a češtinářským špekům. Chodila i na zkoušky nanečisto a vyplatilo se. Děkujeme!

Romana Smotková

Po návštěvě kurzu se dcera výrazně zlepšila ve škole a nemusíme trávit čas doma učením.

Lucie Štichová

Užitečná pomoc s přípravou na zkoušky, indivuduální přístup. Milé lektorky, děti mají možnost se na cokoli zeptat. Doporučuji.

Petra Kůsová

Priprava na prijimacky se Zkouskami v klidu byla skvelá. Jak v cestine tak v matice individualni pristup, ochotné pani ucitelky, dostatek kvalitnich materialu. Za mne doporucuji. Chcete-li zvladnout prijimacky, Zkousky v klidu jsou vybornou volbou. Hodne stesti!!!

Pavel Strašic

Všem moc přeji, aby se dostali, jsou bezvadní a rodiče, kteří u vás měli starší sourozence dětí, vám dávali výborné reference, žádnou reklamu nepotřebujete, máte dobré jméno...

Kateřina Židů, ZŠ Lvíčata při ČVUT Praha 6

Velice ráda bych Vám i celému týmu lektorů poděkovala za pomoc při přípravě synů na přijímací zkoušky. Kluci navštěvovali přípravné kurzy z českého jazyka a matematiky, které byly velmi dobře připravené. Lektoři, kteří kurzy vedli, byli vždy ochotní dětem jakoukoli látku podrobně vysvětlit a pochopit. Kluci rovněž absolvovali i testy nanečisto, kde jsme nejen viděli výsledné body s procentuální úspěšností mezi ostatními dětmi, ale především jsme ocenili velmi podrobně zpracované hodnocení, s tématy, která dětem nečiní obtíže a rovněž těmi, kterým je třeba se ještě věnovat. Ještě bych ráda zvlášť poděkovala paní Pařízkové, za její ochotu i flexibilitu, převést děti (z důvodu nemoci) na jiný vyučovací den či připojit k výuce online. ZKOUŠKY V KLIDU můžeme opravdu všem studentům vřele doporučit.

Karolína Kroufková

Ráda bych Vám touto cestou poděkovala za výborný přístup k dětem a Vaší pomoc, která vedla k úspěšnému složení přijímaček! Dcera se dostala na obě střední školy s velmi dobrým výsledkem a je to i Vaše zásluha a zásluha celého týmu Zkoušky v klidu. Již nyní víme, že se příprava vyplatila a menší skupinky dětí dceři více vyhovovaly. Ještě jednou moc děkujeme a určitě Vás budeme ostatním doporučovat. Mějte se hezky a přejeme Vám další úspěchy se žáky 😊.

Eva Kopečná s dcerou

Užitečná pomoc s přípravou na zkoušky, indivuduální přístup. Milé lektorky, děti mají možnost se na cokoli zeptat. Doporučuji.

Jaroslav Kolcun

Děkujeme Vám za poctivou systematickou přípravu a péči, která se Míšovi zcela určitě vyplatila! Až na základě této pravidelné přípravy mohl nastoupit taky faktor štěstí :)

Adéla a Martin Svítkovi

Dceru připravili bezvadně, vše probíhalo tak, jak bylo uvedeno, moc jí to pomohlo. Dobré bylo,že když si nebyla jistá nebo nevěděla, tak se ji okamžitě dostalo jasného vysvětlení a objasněné problémové oblasti a ta byla i následně znovu procvičována. Musím říci,že jako málokterý přípravný kurz toto hodnotím velice pozitivně.

Šárka Nováková

Mockrát Vám za vše děkujeme! Vojta k vám chodil moc rád. Mockrát Vám za vše děkujeme!

P. Dumská

Dceři bylo na kurzech dobře a věřím, že se díky vám zlepšila.

L. Richterová

Děkujeme za přípravu a váš přístup. Sophinka tam ráda chodila a minulý týden ji bylo až líto, že to končí.

Z. Páleníková

Moc děkujeme za kvalitní přípravu, opravdu dceři pomohla.

K. Bláhová

Moc děkujeme za perfektní výuku i organizaci, přístup, všechny materiály a hlavně také za souhrnné zprávy a hodnocení. Bylo to skvělé a dětem to jistě pomohlo i celkově, i kdyby jen pro rozvoj znalostí. Verče je nyní líto, že už kurzy nebudou pokračovat :-):-)

M. Vylitová

Rádi bychom Vám poděkovali za perfektní přípravu, jak po odborné, tak režimové přípravě celé přijímačky proběhly bez stresu.

R. Mazal

Vám a Vašemu týmu chceme moc poděkovat za skvěle odvedenou práci při přípravných kurzech a při testech nanečisto. Určitě Vás budeme všem doporučovat, cítíme, že i když naše šance na úspěch u příjímaček nejsou velké, měl Váš kurs velký přínos. A co je největší Vaše vizitka, je to, že syn se vždy na přípravku těšil, nikdy jsme neslyšeli, že by ho štvalo k Vám jít. Hodně úspěchů a úspěšných uchazečů o studium v dalších letech!

D. Kubasová

Tužka